Facebook icon | Email: vybor@cafk.cz

Kandidatury KRK a do výboru


Kandidatury KRK


Petra Picková - Kandidatura KRK

Hezký den, mé jméno je Petra Picková je mi 44 let a ráda bych kandidovala do Kontrolní a revizní komise CAFK.
Co mohu nabídnout? V organizaci pracuji již řadu let a chod znám velmi dobře. Na počátku mé kariery v CAFK tehdy CSFHO jsem pracovala v Kontrolní a revizní komisi, poté jsem se přesunula do výboru, kde jsem vykonávala funkci místopředsedy. V letošním roce v květnu mi skončil mandát a rozhodla jsem se již do výboru nekandidovat a dát tak prostor novým kandidátům. Ráda bych pomohla s postupným předáním agendy a i nadále byla nápomocna novému výboru s vedením a organizací akcí CAFK.
Fríské koně chovám již řadu let, jsou velkou součástí mého života a nadále se jim hodlám věnovat.
Velice děkuji za váš hlas Petra Picková


Zuzana Řehořová - Kandidatura KRK

Jmenuji se Zuzana Řehořová a od roku 2012 působím ve výboru CAFK (v té době ještě CSFHO). Sedm let jsem působila ve funkci místopředsedy a od roku 2019 do 2021 ve funkci předsedy. Letos mi skončí mandát a funkci člena výboru bych ráda po těch letech předala dál. Vzhledem ke svým zkušenostem za roky strávené ve výboru bych nicméně nyní ráda kandidovala na funkci v Kontrolní revizní komisy, ze které mohu pomoci zajistit plynulý přechod a zaučení nových členů výboru CAFK.
Děkuji za váš hlas.
Zuzana Řehořová


Kandidatury do výboru


Kateřina Šálková – 44 let - Kandidatura do výboru

Ve spolku CAFK pracuji v kontrolní a revizní komisi. Mým cílem je především podpora fríského plemene v rámci ČR a pomoc ve všech činnostech organizaci dle mých možností. Chovu fríských koní se věnuji již dlouhou dobu, ale i přes tuto skutečnost jsem si vědoma nutnosti neustálého vzdělávání a získávání nových informací od odborníků zejména v Holandsku a KFPS. Pravidelně každý rok navštěvuji Centrální svod hřebců v holandském Leeuwardenu.
Dlouhá léta obdivuji precizní přístup celé holandské organizace KFPS ve smyslu nároků na kvalitu samotného chovu a profesionalitu. CAFK je po celou dobu jediným partnerem pro ČR.
Důvodem mé kandidatury do výboru CAFK je zejména aktivnější přístup pro celý chod organizace a nadále podpora již stávajícího dobrého jména CAFK včetně pokračující podpory komunikace chovatelů a majitelů fríských koní včetně dalších aktivit. V případě potřeby jsem připravena oslovit potencionální sponzory.
V Praze provozuji 15 let advokátní praxi a přibližně stejnou dobu se aktivně věnuji chovu fríských koní zejména se zřetelem na podporu českého chovu. V naší stáji Vojnínský mlýn jsme za celou dobu odchovali přibližně 30 hříbat, kteří nadále pobývají v Čechách a na Moravě. V této souvislosti bych ráda v rámci činnosti výboru podporovala české chovatele a majitele, jejich prezentace zejména ve sportu a chovu.
Za případnou podporu předem děkuji a budu se těšit na možnou spolupráci.
Kateřina Šálková


Ing. Eliška Váchalová - Kandidatura do výboru

Jako celoživotní milovnice fríských koní bych ráda nabídla svou kandidaturu na člena výboru CAFK z.s. Chtěla bych se podílet na činnosti asociace, podporovat chovatele a pomáhat při organizaci svodu. Momentálně jsem na mateřské dovolené, ale moje vzdělání je vysokoškolské a několik jsem pracovala v personální agentuře jako Back office manager. Věnuji se také focení pod jménem Elis Váchalová foto a frísové jsou moji oblíbení modelové. Jsem majitelka skoro dvouleté klisny Lilien V. po Epke 474, která se bohužel stala v 6 týdnech sirotkem. Ztráta mojí milované Enigmy P. mě přivedla na myšlenku nafocení charitativního kalendáře na pomoc koňským sirotkům a z jeho prodeje jsem pořídila oxygenátor na podporu dýchání, sušené mléko a další dary pro MVDr. Macečkovou, která mi moje hříbě pomohla zachránit a adoptovat. Koně jsou můj život.
Eliška Váchalová